KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14177081

nr 1417 7081

Eric Elfwén

(1921-2008), Sverige

Oljemålning, "Kökshyllan", Stilleben. Signerad. Olja på pannå: 25x60 cm, yttermått inklusive ram: 39,5x75 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 6 september 2021
kl 18:30:24

3/9 20:37:18 1      250 kr
6/9 18:23:22 2      Vinnande bud

Eric Elfwén

Läs mer om Eric Elfwén